EFE 08-1 Yatay Bıçaklı Otomatik Sensörlü

Anasayfa / Ürünler / Ekmek Dilimleme Grubu / EFE 08-1 Yatay Bıçaklı Otomatik Sensörlü

Ürün Videosu

EFE 08-1 Yatay Bıçaklı Otomatik Sensörlü

EFE 08-1

GENEL ÖZELLİKLER

Satış reyonuna uygun renk seçimi ile dekoru tamamlar. Ekmeğin hızlı ve simetrik biçimde dilimlenmesini sağlar. Ayar gerektirmeden maksimum 2.5 kg'a kadar her ekmeği dilimler. Otomatik sensörlü oluşu, kullanıcı operatörün makineyi rahat kullanmasını sağlar. Kullanıcıyı yormaz. Standart 16-18 mm olarak üretilmektedir. 8 mm ve üzeri istenilen ölçülerde üretim yapılır. Mataş'ın özel üretimi olan bıçakları ile uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. Ekmeğin temas ettiği yüzeyler 304 kalite paslanmaz olup, sağlığa zararı yoktur. Makine üzerinde poşet takma askısı yer almaktadır. Tekerlekli olduğundan kolay taşınabilir. İmalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.


ÇALIŞMA PRENSİBİ

Kolsuz ve kapaksız çalışma sistemlidir. Sensörlü olan açık hazneye ekmek bırakılır. İtici kızak ekmekle temas ettiğinde kesim yavaşlar, ekmek ezilmeden dilimlenir. Dilimleme işlemi bittiğinde makine durur. Dilimlenen ekmek poşetleme aparatı yardımı ile poşetlenir.

KESİNLİKLE SICAK EKMEK DİLİMLEMEYİNİZ.


TEMİZLİK VE BAKIM

Makine günlük temizlik haricinde bakım gerektirmez. Kırıntı çekmecesi yerinden çıkarılarak kırıntılar boşaltılır ve çekmece yerine  koyulur.