EFE 06-2 Slim Otomatik Sensörlü (Artizan Ekmekler)

Anasayfa / Ürünler / Ekmek Dilimleme Grubu / EFE 06-2 Slim Otomatik Sensörlü (Artizan Ekmekler)

EFE 06-2 Slim Otomatik Sensörlü (Artizan Ekmekler)

EFE 06-2

GENEL ÖZELLİKLER

48 cm genişliği ile dar alan dostudur!

Artizan Ekmekleri kesmek için tasarlanmıştır. Modern tasarımı ile işletmelere şıklık ve estetiklik katar. Satış reyonuna uygun renk seçimi ile dekoru tamamlar. İki raf veya dolap arasına yerleştirilebilir. Otomatik sensörlü oluşu, operatörün makineyi rahat kullanmasını sağlar. Kullanıcıyı yormaz. 7 mm'den yukarı istenilen dilim kalınlığında üretilir. Makine üzerinde poşet takma askısı yer almaktadır. Mataş'ın özel üretimi olan bıçakları ile uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. CE standartlarında üretilmektedir. İmalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

 

Çalışma Prensibi

Kolsuz ve kapaksız çalışma sistemlidir. Sensörlü olan açık hazneye ekmek bırakılır. İtici kızak ekmekle temas ettiğinde kesim yavaşlar, ekmek ezilmeden dilimlenir. Dilimleme işlemi bittiğinde makine durur. Dilimlenen ekmek poşetleme sacı yardımı ile poşetlenir.

KESİNLİKLE SICAK EKMEK DİLİMLEMEYİNİZ.

 

TEMİZLİK VE BAKIM

Plastik çekmece yerinden çıkarılarak kırıntılar boşaltılır. El fırçası ile makinenin iç yüzeyleri kırıntı ve tozlardan temizlenir. Makine günlük bakım haricinde bakım gerektirmez. 

 

Renk Tercihi: