EFE 04 - Pratiko Otomatik Kapaklı

Anasayfa / Ürünler / Ekmek Dilimleme Grubu / EFE 04 - Pratiko Otomatik Kapaklı

Ürün Videosu

EFE 04 - Pratiko Otomatik Kapaklı

EFE 04

GENEL ÖZELLİKLER

Yana açılır kapak sistemi ile temizliği ve bakımı pratiktir. Modern tasarımı ile işletmelere şıklık ve estetiklik katar. Satış reyonuna uygun renk seçimi ile dekoru tamamlar. İki raf veya dolap arasına yerleştirilebilir. Çalıştırmak için makinenin yanına geçilmesine gerek yoktur. Ön taraftan çalıştırılır. Otomatik oluşu kullanıcı operatörün makineyi rahat kullanılmasını sağlar. Kullanıcıyı yormaz. 8 mm ve üzeri istenilen ölçüler de üretim yapılır. Standart 16-18 mm olarak üretilmektedir. Makine üzerinde poşet takma askısı yer almaktadır. Mataş'ın özel üretimi olan bıçakları ile uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. CE standartlarında üretilmektedir. İmalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.


ÇALIŞMA PRENSİBİ

Makine kapaklı otomatik sistemdir. Ekmek makinenin üst kapağı açıldıktan sonra hazneye bırakılır ve kapak kapatılır. Kapak kapandığında makine çalışmaya başlar. İtici kızak ekmekle temas ettiğinde kesim yavaşlar, ekmek ezilmeden dilimlenir. Dilimleme işlemi bittiğinde makine durur. Dilimlenen ekmek poşetleme aparatı yardımı ile poşetlenir.

KESİNLİKLE SICAK EKMEK DİLİMLEMEYİNİZ.


TEMİZLİK VE BAKIM

Makine ön gövdesi açılabilir sistemlidir. Makine sol tarafında bulunan kilit açıldıktan sonra ön gövde açılır. Plastik çekmece yerinden çıkarılarak kırıntılar boşaltılır. El fırçası ile makinenin iç yüzeyleri kırıntı ve tozlardan temizlenir. Makine günlük temizlik haricinde bakım gerektirmez.