EFE 05 - Pratiko Self Servis

Anasayfa / Ürünler / Ekmek Dilimleme Grubu / EFE 05 - Pratiko Self Servis

Ürün Videosu

EFE 05 - Pratiko Self Servis

EFE 05

GENEL ÖZELLİKLER

Yana açılır kapak sistemi ile temizliği ve bakımı pratiktir. Alışveriş merkezleri ve marketlerde müşterilerin ekmeğini kendisi dilimlemesi için üretilmiştir. Son derece güvenli bir makinedir. Modern tasarımı ile işletmelere şıklık ve estetiklik katar. Satış reyonuna uygun renk seçimi ile dekoru tamamlar. İki raf veya dolap arasına yerleştirilebilir. Otomatik oluşu, operatörün makineyi rahat kullanmasını sağlar. Kullanıcıyı yormaz.  Çalıştırmak için makinenin yanına geçilmesine gerek yoktur. Ön taraftan çalıştırılır. 8 mm ve üzeri istenilen ölçüler de üretim yapılır. Standart 16-18 mm olarak üretilmektedir. Makine üzerinde poşet takma askısı yer almaktadır. CE standartlarında üretilmektedir. İmalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Mataş'ın özel üretimi olan bıçakları ile uzun süreli kullanım sağlanmaktadır.


ÇALIŞMA PRENSİBİ

Üst kapak kulptan tutularak açılır. Ekmek hazneye bırakılır ve kapak kapatılır. Kapak kapandığında makine çalışmaya başlar. İtici kızak ekmekle temas ettiğinde kesim yavaşlar, ekmek ezilmeden dilimlenir. Dilimleme sonunda makine durur ve ön şeffaf kapak açılır. Hazneden ekmekler alınınca şeffaf kapak otomatik kapanır. Dilimlenen ekmek poşetleme sacı yardımı ile poşetlenir.

KESİNLİKLE SICAK EKMEK DİLİMLEMEYİNİZ.


TEMİZLİK VE BAKIM

Makine ön gövdesi açılabilir sistemlidir. Makine sol tarafında bulunan kilit açıldıktan sonra ön gövde açılır. Plastik çekmece yerinden çıkarılarak kırıntılar boşaltılır. El fırçası ile makinenin iç yüzeyleri kırıntı ve tozlardan temizlenir. Makine günlük bakım haricinde bakım gerektirmez.