EFE 03 - Pratiko Manuel

Anasayfa / Ürünler / Ekmek Dilimleme Grubu / EFE 03 - Pratiko Manuel

Ürün Videosu

EFE 03 - Pratiko Manuel

EFE 03

GENEL ÖZELLİKLER

Yana açılır kapak sistemi ile temizliği ve bakımı pratiktir. Modern tasarımı ile işletmelere şıklık ve estetiklik katar. Satış reyonuna uygun renk seçimi ile dekoru tamamlar. İki raf veya dolap arasına yerleştirilebilir. Çalıştırmak için yanına geçmenize gerek yoktur. Önden kol çekilir ve dilimlenen ekmek önden alınır. 8 mm'den yukarı istenilen dilim kalınlığında üretim yapılır. Standart 16-18 mm üretilmektedir. Makine üzerinde poşet takma askısı yer almaktadır. Mataş'ın özel üretimi olan bıçakları ile uzun süreli kullanım sağlanmaktadır. CE standartlarında üretilmektedir. İmalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. 


ÇALIŞMA PRENSİBİ

Makinede bulunan kol kendimize doğru çekilir ve açılan hazneye ekmek bırakılır. Kol kontrollü şekilde yavaşça bırakılarak ekmek dilimlenir ve makine çalışmasını  tamamlar. Dilimlenen ekmek poşetleme sacı yardımı ile poşetlenir. KESİNLİKLE SICAK EKMEK DİLİMLEMEYİNİZ.


TEMİZLİK VE BAKIM

Makine ön gövdesi açılabilir sistemlidir. Makine sol tarafında bulunan kilit açıldıktan sonra ön gövde açılır.  El fırçası ile makinenin iç yüzeyleri kırıntı ve tozlardan temizlenir. Plastik çekmece yerinden çıkarılarak kırıntılar boşaltılır. Makine günlük temizlik haricinde bakım gerektirmez.